top of page

HEALY İLE ÇAKRALAR (FREQUENCY OF THE CHAKRAS)

Güncelleme tarihi: 20 Nis 2022

Çakra Nedir?

Çakra kelimesi, Sanskritçe’de “tekerlek” veya “daire” anlamına gelir ve vücuttaki farklı enerji merkezlerini temsil etmektedir. Başınızın üstünden başlar ve omurganızın hemen altında biter. Duygusal ve fiziksel refahımızı etkileyen sinir demetlerine, ana organlara ve bedenimizin enerji alanlarına karşılık geldiklerinden, “açık” ve hizalı kalması gereken enerji diskleri oldukları düşünülmektedir. Çakralarınız senkronize olmadığında veya engellendiğinde, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal sağlığınızı olumsuz yönde etkilenebilir.


Vücudumuzda Kaç Ana Çakra Var?

Vücudumuzda yedi ana çakra bulunur. Başın üstünden başlayıp, omurların sonuna kadar devam eden çakralar yukarıdan aşağıya şu şekildedir:

Taç çakra (Tepe çakrası)

Üçüncü göz çakrası (Alın çakrası)

Boğaz çakrası

Kalp çakrası

Solar Plexus çakrası (Solar Plexus) Çakra)

Sakral çakra

Kök çakra


Omurganız boyunca uzanan yedi ana çakra vardır. Omurganızın bitiminden başlar ve başınızın tepesine kadar uzanırlar. Genel inanışa göre 7 çakra olmasına rağmen bazı insanlar vücutta en az 114 farklı çakra olduğuna inanıyorlar.


İlk 4 çakra Dünya çakralarıdır. Bunlar basit dünya hareketlerinden etkilenirler. Kök, Sakral, Mide ve Kalp Çakralarıdır.

Ruhsal çakralar; Alın ve Tepe çakrasıdır. Evrenle bağımızı kurduğumuz çakralardır. Frekansları yüksektir. Ruhsal aydınlanma ve bilinç düzeyi ile ilişkilidirler.

Boğaz çakrası ise aradaki köprüdür. Denge ile iletişimi sağlar. Alttaki düşük frekansları alıp yükselterek yukarı yayar ve yukarıdaki yüksek frekansları alıp aşağıya dengeleyerek yayar.


Healy Cihazı ile Healy Programlarından Çakralar (chackras) programları seçilir ve saniyeler içinde kişiye özel çakra analizi yapılır. Analiz sonrasında ise Çakra Blokajlarını şifalandırmaya yönelik mucize healy cihazı ile healy frekansları gönderilir. 21 günlük yapılan bir çalışma sonrasında Çakra Blokajlarının şifalandığı gözlemlenir.

HEALY COIL

Healy Pembe App ile çalışırken kablolu elektrotların kullanımında zorlanıyorsanız, alerjiniz oluyorsa ya da Rahat edemiyorsanız, işte o zaman Healy Coil edinmenin tam zamanıdır. Bu Pratik aksesuar ile Healy Frekanslarını kablosuz olarak alabilirsiniz.


Healy Coil’i Healy Frekans Cihazınıza kolaylıkla takabilirsiniz.


Healy COIL kablolu cihazların yerine olarak değil onların bir tamamlayıcısı olarak kullanılır. Pratik kullanım için mükemmeldir.

Healy elektrotlar hem biyoenerjetik alanı etkilemek için hem de fiziksel bedene mikroakım göndermek için kullanılırken,

Healy COIL sadece Healy IMF (Indıvıdualized Microcurrent Frequency) (Kişiselleştirilmiş Mikroakım Frekansı) ile biyoenerjetik alana kablosuz akım gönderen kullanımı süper pratik bir araçtır.511 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


Sema Doruktansu
Sema Doruktansu
Apr 23, 2022

Healy Çakra Blokajlarını açması çok güzelmiş.Çakra Blokajlarını açmak için başka çalışmalar yapıyor musunuz hocam?

Like
bottom of page