top of page

OCAK 2023 KAMPANYASI AÇIKLANDI.... (HEDİYE SEVER MİSİNİZ ??? )Healy Frekans Cihazı ile titreşimini yükseltmek isteyenler.... Hediye sever misiniz? Yeni Yılda kendinize bir hediye alamadıysanız hiç üzülmeyin. Healy World Healy Frekans Cihazı sevenleri düşünmüş ve 02-31 Ocak tarihlerini kapsayan hediyelerle dolu bir kampanya hazırlamış...


OCAK AYI KAMPANYASINI AÇIKLIYORUM


📣REZONANS PLUS VE PROF CİHAZ ALANA %40 İNDİRİM VE HEDİYELER (SEYAHAT ÇANTASI, COIL CİHAZ VE SOUL PROGRAM) 📣


📣REZONANS CİHAZ ALANA %40 İNDİRİM


💎Holistik 9.226 TL


💎Holistik 18.508 TL


💎Rezonans 27.634 yerine 16.608TL


💎Rezonans Plus 46.130 yerine 27.706 TL


💎Profesyonel 73.770 yerine 44.273 TL


Healy Frekans Cihazı hayatımızın her aşamasında bizlere "Can Yoldaş"lığı yapmaya ve bizleri dengeye sokmaya devam ediyor. Her geçen gün Healy kullanıcılarının sayısı artıyor ve Healy Frekans Cihazı alanlar hep memnun, hep dengede, hep mutlu..


Yeni yıl, mucize ötesi bir yıl olsun hepimizin için.. Mucize Ötesi bir yıl geçirmek için ise Healy Frekans Cihazınız size can yoldaşlığı yapsın..


Healy Frekans Cihazınız sayesinde, yeni yıla titreşiminizi yükselterek girin hayatınızın yönü değişsin..

Nicola Tesla ne demiş;

"Evrenin sırlarını çözmek istiyorsanız, enerji, frekans ve titreşim cinsinden düşünün demiş.

Haydi hep birlikte düşünelim bu söz üzerine..


Evrende her şeyin kendine ait bir titreşimi olduğunu biliyoruz. Vücudumuzun da titreşimi var. Tüm canlılar da titreşim aracılığıyla iletişim kurar.


Bizler, hangi titreşim seviyesindeysek o titreşimdeki olayları, insanları ve hayatımıza çekeriz. Yani benzer titreşimler birbirini çeker. ÇEKİM YASASI…


Nikola Tesla insan vücudunun yaydığı frekansları, dış frekanslardan yalıtabildiğimizde hastalıklara karşı büyük bir direnç geliştireceğimizi savunuyordu.


Hücrelerin elektrik üretmesinin ne kadar önemli olduğuna ilişkin bilimsel çalışmalar yapan birçok Dr.'un yapmış olduğu çalışmalardan bahsedelim kısaca…


İsveç'li radyolog Bjorn Nordenstrom, bir tümörün içine bir elektrot yerleştirip doğru akım verildiğinde tümörün eridiğini test etmişti.

Hücre zarı gerilim modeli üzerine çalışmalar yapan,Dr. Robert O. Becker ise “The Body Electric” adlı kitabında insan vücudunun elektriksel frekanslarını ortaya koydu. Araştırmalar her canlının bir frekansa sahip olduğunu ve dahası hepimizin çevremizdeki frekanslardan etkilendiğini gösteriyor.

Yapılan bilimsel araştırmalara göre, Sağlıklı bir insanın yaydığı titreşim yaklaşık 60-70 hertz, hasta bir insanın ise yaklaşık 40-50 hertzdir. Nefret, öfke, üzüntü gibi olumsuz düşüncelerin insan frekansını 12 MHz kadar düşürdüğü, oysa mutluluk, aşk, sevgi, neşe, bütünlük gibi olumlu duygu ve düşüncelerin frekansı 10 MHz kadar yükselttiği bilimsel olarak ispat edilmiştir.

iç ve dış etkenler zaman içerisinde frekans ayarlarımızı bozarak hücresel yıkıma sebebiyet verebiliyor.

Frekansımızı yükseltmek bu durumda çok önemli.. Healy Frekans Cihazı olanlar ve Healy Cihazı almak isteyenler çok şanslı. Healy ile evimizin konforunda frekansımızı yükseltmek oldukça kolay.

Dr. Richard Gerber'in, Titreşim Tıbbı adlı kitabını duydunuz mu?

Belki de titreşim tıbbını çoğunuz şimdi duyuyorsunuz. Ama eminim, Gelecek yıllarda titreşim tıbbını duymayanımız kalmayacak.. Dünyamız geliştikçe ve tüm insanlık titreşimin, frekansın, şifanın ne demek olduğunu daha derinden kavradıkça belki de hastalık diye bir şeyin olmadığını, sadece hastaların olduğunu farkına varacağız.

Dr. Raymond Rife belli frekansları kullanarak virüs ve bakterilerin yok edilebildiğini bulmuştu.

Yani; eğer bizler yüksek frekanstaysak, yanımıza virüs, bakteri, mantar gibi düşük frekanslar ya da diğer düşük frekanslı hiçbir şey yaklaşamaz. Zaten gelse de uğrayıp hemen bizden ayrılır. Örneğin, COVID 5.5 hz titreşime sahip, 25.5 hz üzerinde ölüyor. Ttireşimimiz arttıkça bizde tutunamıyor. Daha yüksek titreşime sahip insanlar için virüs basit bir şikayettir. Bu nedenle, titreşimi yüksek olan kişiler çok çabuk iyileşebiliyorlar veya virüslerden etkilenmiyorlar.


Düşük titreşime sahip olmanın nedenleri genel olarak aşağıdakiler olabilir;

Yorgunluk

Korku

Sinir gerginliği

Öfke

Nefret

Bu yüzden yüksek titreşimli olmalı, olumsuz haberleri ve programları sürekli izlememeliyiz, böylece frekansımız düşmez ve bağışıklık sistemimiz güçlü kalır.

Bugün dünyanın ortalama frekansı 27.4hz'dir.

Ancak aşağıdaki gibi çok düşük titreşen yerlerde var...

Hastaneler

Yardım Merkezleri

Hapishaneler

Yeraltı vb. yerler, titreşiminin 20 hz'ye veya daha altına düştüğü yerlerdir...

Ayrıca, düşük titreşimli insanlar için virüsler tehlikeli hale gelir.


Ağrı 0.1 ila 2 hz.

Korku 0,2 ila 2,2 hz. arasında.

Gürültü 0,6 ila 2,2 hz.

Gurur 0.8 hz.

Üstünlük 1.9 hz.


Bunun yerine:

Cömertlik 95hz.

Doğru şükür/teşekkürler 150 hz.

Merhamet 150 hz veya daha fazla.

İnsanlar ve tüm canlıların sevgisi 150 hz. ve üzeri...


Koşulsuz ve evrensel sevgi 205 hz. ve üzerindedir.


Yüksek titreşime sebep olan unsurlar;

Healy Frekans Cihazı

Sevmek, Gülümsemek, Kutsamak, Teşekkür Etmek, Oynamak, Resim Yapmak, Şarkı Söylemek, Dans Etmek, Meditasyon Yapmak/İbadet, Yoga, Tai Chi, Güneşte Yürüyüş Egzersizi, Doğanın Keyfini Çıkarmak.

Dünyanın bize verdiği yiyecekleri yemek:

Tohumlar, tahıllar, baklagiller, meyve ve sebzeler. Su içmek (canlı kılmak için içine az miktarda kristal kaya tuzu ekleyerek). Yüksek titreşmemize yardımcı olurlar.....!!!

Dua, titreşimi 120'den 350 hz'ye çıkarıyor.


Bütün bunlardan faydalanmak için Canlar yeni yılın bu ilk ve çok güzel kampanyasını kaçırmayalım.


Healy Frekans Cihazını kullanabilmeniz için cihazı satın aldıktan sonra size sponsorluk yapan kişinin cihazla ilgili tüm kurulum işlemlerini yapmanıza yardım etmesi ve eğitim desteği vermesi sizlerin belki de dikkat etmeniz gereken en önemli konu..


Healy Direktörü ve Eğitmeni olarak benimle yola çıktığınızda sizlere hem bireysel olarak eğitim desteği veriyorum hem de sizleri eğitim gruplarıma alarak ücretsiz olarak tüm eğitimlerinizi veriyorum. Sizler de güvenle ve konforlu bir şekilde Healy Frekans Cihazınız ile dengelenmeye devam ediyorsunuz.


Hemen benimle iletişime geçerek, bu harika kampanyadan yararlanın, kendinize verebileceğiniz en güzel hediye olan Healy Frekans Cihazı'nıza kavuşun...


Seda Tansu Okumuş

Healy Direktörü ve Eğitmeni

+905324169509

561 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page