top of page

MAGHEALY İÇİN ÖNEMLİ DUYURU !!!


Kısıtlı bir zaman için geçerli olacak bu fırsatı kaçırmayalım lütfen çünkü bu ay MagHealy'i bu kadar ucuza almak için son şansınız olacak.

01.04.2023 tarihinden itibaren MagHealy sadece orijinal fiyatıyla veya isteğe bağlı olarak kısmi abonelik sistemi olarak, yani MagHealy cihazını satın alıp istediğiniz modüllere aylık olarak abone olabilirsiniz.

Bu nedenle 31.03.2023 tarihine kadar bu inanılmaz indirimden yararlanmanizi oneririm.


MagHealy'i sevdiklerinizle birlikte test edin 💝


Ay sonuna kadar Mag Healy 61.950 tl yerine sadece 39.825 TL …


01 Nisandan sonra ise iki seceneginiz olacak...


1- satış fiyatı 61.950,- üzerinden tüm paketi almak (indirimsiz)

2- Ya da abonelik yontemiyle cihaz almak


MagHealy

Manyetik Alanın Gücü ile Bütünsel Sıhhatin Buluştuğu Nokta:

Manyetik alanın mikro akımla buluştuğu yerde mucizeler gerçekleşir

Healy World'ün en son yeniliği, çift kuantum sensörlü Maghealy, manyetik bir alan yayarak çevreni uyumlu hale getirmen için sana destek oluyor. MagHealy ile tanış; hafif, taşınabilir ve göze çarpmayan tasarımı ile gittiğin her yerde pozitif enerji ortamı oluştur...

MagHealy, başarısı geniş çapta kanıtlanmış orijinal Healy'yi tamamlar. Birlikte, frekans senfonisi icra eden bir orkestra gibi bir sinerji yaratırlar.


Healy, bireyin Biyoenerjetik Alanına odaklanarak içsel esenliği teşvik etmek amacıyla tasarlanmıştır.

MagHealy ise bireyin çevresini uyumlu hale getirmeyi amaçlayan titreşimli bir manyetik alan aracılığıyla mekâna etki eder.


🌟Hangi Healy versiyonun size uygun olduğuna karar verebilmek için whats app iletişim hattımdan hemen benimle iletişime geçebilir ve sizin için uygun olan versiyona karar verebilirsiniz.


🌟Cihazınızını bizim sponsorluğumuzda aldıktan sonra sizlere kurulum ve eğitim desteği vereceğimizi hatırlatmak istiyorum. Bizimle yola çıktığınızda, cihazını en iyi şekilde kullanacağınıza emin olabilirsiniz.

🌟Healy Frekans Cihazınızı alırken, cihazı size tavsiye eden kişilerin sizlerin "Sponsor"larınız olduğunu artık çok iyi biliyorsunuz. Sponsorlarınızın görevi, sadece Healy Frekans Cihazı'nın satınalma esnasında size yardımcı olmakla sınırlı değil!!!

🌟Sponsorlarınızın asıl görevi, siz "Healy Frekans Cihazı"nı alıp HEALY mucizesi ile tanıştıktan sonra ve Healy Cihazı evinize geldikten sonra başlıyor!!!

🌟Siz, Healy Frekans Cihazına kavuştuktan sonra sponsorlarınız ortadan kaybolmamalı ve size Healy cihazının kurulum ve kullanım aşamalarında yardımcı olmalı.. Size, Healy Frekans Cihazınızın nasıl kullanıldığını öğretmeli ve eğitimlerinizi vermeli.

🌟Bu konu o kadar önem kazanmaya başladı ki sizleri defalarca ikaz etmek zorunda hissediyorum kendimi, lütfen Healy frekans cihazınızı alırken Sponsor ve Eğitmeninizi doğru seçin ve yeni bir SPONSOR MAĞDURU olmayın.

🌟Sponsor olarak benimle yola çıktığınızda ise, sizi bekleyen harika bir yol haritanız olduğunu ve eğitimlerinizin en hassas şekilde verilerek, bireysel olarak takip edildiğinizi tekrar hatırlatıyorum...

🌟Sizler çok değerlisiniz, ve bu ay belki de kendinize vereceğiniz en güzel hediye "HEALY FREKANS CİHAZI veya MAGHEALY" olacak.


Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz...


Healy Direktör ve Eğitmen

Seda Tansu Okumuş


+905324169509

healy@frekanscihazi.com


1.174 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


bottom of page