top of page

MAGHEALY DE BÜYÜK KAMPANYA DUYURUSU

Maghealy Mayıs ayı sonuna kadar 61.950 TL yerine 39.825 TL


Maghealy Frekans Cihazı
Maghealy Frekans Cihazı

Peki nedir bu Maghealy? Ne işe yarar? Nasıl çalışır?

Tüm bu sorularınızın cevabı işte burada...

MagHealy

Manyetik Alanın Gücü ile Bütünsel Sağlığın Buluştuğu Nokta


Healy World'ün en son yeniliği, manyetik bir alan yayarak çevreni uyumlu hale getirmende size destek oluyor.


MagHealy ile tanışın; hafif,taşınabilir ve göze çarpmayan tasarım ile gittiğin her yerde pozitif enerji yaratır.

MagHealy, başarısı geniş çapta kanıtlanmış orijinal Healy'yi tamamlar. Birlikte,frekans senfonisi icra eden bir orkestra gibi güçlü bir sinerji yaratırlar.

Healy, bireyin Biyoenerjetik Alanına odaklanarak içsel esenliği teşvik eder.

MagHealy, bireyin çevresini uyumlu hale getirmeyi amaçlayan titreşimli bir manyetik alan aracılığıyla ortamın (atmosferin) Biyoenerjetik Alanına hitapeder.


Maghealy çalışmalarınıza destek olur
Maghealy işbaşında

Kullanımı Sessiz , Faydaları Yüksek


1-Benzersiz işlev, Sezgisel kullanım : MagHealy, akıllı bir kablosuz cihazdır. Hafif ve seyahate uygun olan bu ürün, MagHealy mobil uygulaması aracılığıyla sağlığını yönetmeni sağlar.


2-Bilim insanları ile birlikte geliştirilmiş, kendini kanıtlamıştır: Amerikalı öğretmen, araştırmacı ve çift frekanslara müdahalekonusunda öncü olan Kayropraktik Doktoru Carolyn McMakin, MagHealy'nin geliştiricilerinden biridir.


3-Tek Cihaz, Dört Yenilik :MagHealy dört benzersiz ve güçlü uygulama sunar: Classic, Water, Atmosphere ve McMakin.Her durum için doğru desteği seç.


4-Hayvanlara Karşı Nazik, Bitkilere Dost :Evcil hayvanlar ve bitkiler bile MagHealy "Water"uygulamasındanfaydalanabilir. Bunu çevreni olumlu yönde etkilemek için kullan.MagHealy Classic

Manyetik Alanların Kanıtlanmış Gücü

MagHealy Classic programları, zaman içinde kendini kanıtlamış kullanımları ve manyetikalan uygulamasının faydalarını bir arada bünyesinde barındırır.

MagHealy Classic modülü,birçok duruma uyan çeşitli uygulamalar sunar. Nerede kullanırsan kullan, rahatlamana, çevreni iyileştirmene ve onu enerjiyle doldurmana yardımcı olacak ideal programı bulabilirsin.

İPUCU

Antrenmanlarında daha iyi performans göstermek için spor salonuna götür, araba kullanırken yanında tut ve daha iyi bir uykunun keyfini çıkarmak için geceleri kullan.Maghealy Water Yaşam Kaynağı
Maghealy Water Yaşam Kaynağı

MagHealy Atmosphere

Ortamı Etkiler

Bu modül, çevrendeki alanı uyumlu hale getirmek için titreşimli bir manyetik alan ile Kuantum AnalizliFrekansları (QAF) kullanır.


Günlük aktivitelerini gerçekleştirirken üretken, enerjik ve iyi hissetmeni sağlayacak 24 program içerir.

İPUCU: Gelişmiş yaratıcılık, konsantrasyon, rahatlama, egzersiz, uyku ve daha fazlası için Atmosfer programlarının cesaret verici gücünü hisset.


Uyumlu ve üretken bir atmosferden yararlanmak için MagHealy cihazını masanın üzerine yerleştirmen yeterli.Odadaki herkes için daha fazla, odaklanma, yaratıcılık ve netlik ile etkili toplantılar gerçekleştir.


Zihin, Vücut ve Çevre üzerinde etkili

MagHealy'nin titreşimleri 3 metreye kadar uzanan bir çapı kapsar ve rezonans yoluyla bu alan daha da genişler. Bu, manyetik alan uygulamalarının avantajlarından tüm çevrenin yararlanmasına olanak tanır.


MagHealy McMakin

Etkileşimin Gücü

Amerikalı bir öğretmen, araştırmacı, Frekans Spesifik Mikro Akımının (FSM) geliştiricisi ve The Resonance Effect adlı kitabın yazarı olan Kayropraktik Doktoru Carolyn McMakin tarafından geliştirilen bu uygulama, Biyoenerjetik Alandaki çeşitli dengesizlikleri tam olarak hedeflemek için çift frekans kullanması yönünden benzersizdir.


İPUCU : Stres veya şok, duygusal zorluklar, uyku, egzersiz sonrası toparlanma ve daha birçok durumu dengelemene yardımcı olacak 24 programı kullan.


Şimdi bu özellikleri saymakla bitmeyen Maghealy 61.950 TL yerine yalnızca 39.825 TL'ye 12 taksit ile ay sonuna kadar ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız için bana aşağıdaki whatsApp hattımdan ulaşabilirsiniz.

Sizlere son olarak her zaman söylediğimiz gibi "Healy yalnızca bir cihaz değil, bir yolculuktur." sözümüzü hatırlatmak istiyorum ve önemli olan bu yolculuğa kiminle çıktığınızdır.

Sağlıkla Kalın


Seda Tansu Okumuş

Healy Executive Direktör

0532 416 95 09558 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


Gülgün Aloğlu
Gülgün Aloğlu
May 22, 2023

Merhaba, kızım Yasemin Gececi ile ilgilendim,almaya karar verdim, 26 MAYIS günü ödeme yapabilmek için size ulaşacağım. İyi akşamlar 👍👌🙏

Like
bottom of page