top of page

MÜJDE: HEALY’DE TAKSİT DÖNEMİ BAŞLADIHealy Türkiye’de kredi kartı ile taksitli satın alma imkanı başladı. Taksit imkanı tüm bankaların kredi kartları için geçerli. 12 taksit seçeneğine kadar farklı ödeme imkanı sunuluyor.


Görmüş olduğunuz üzere ödeme sayfasına bir tane de PAYTR üzerinden ödeme imkanı eklendi. Açıklamasında da yazdığı gibi "bu seçenek seçildiğinde TÜM KREDİ KARTLARINA taksit imkanı bulunmaktadır.


Taksit seçeneklerinde oldukça düşük bir fiiyat farkı ekleniyor. Bir örnek vermemiz gerekirse, 12 taksitte örnek olarak 100 TL için 10 TL fiyat farkı ekleniyor ve toplam 110 TL ödeniyor 12 taksitle.


Bir Healy Resonance Plus ürün üzerinden örnek vermemiz gerekirse, 27.706 TL peşin fiyatı, 12 taksitle 30.439 TL oluyor, aylık taksit tutarı ise 2.536 TL olmaktadır.


Örnek ödeme tablosu (Resonance Plus):

Peşin fiyat : 27.706 TL

12 Taksit fiyat : 30.439 TL

Aylık Taksit : 2.536 TL31 Mart'da sona erecek Healy Mart Kampanyasını sizlere bir kez daha hatırlatmak isterim, son bir hafta bu güzel fırsatı kaçırmak istemeyenler için...

🌟HEALY MART KAMPANYASI🌟

Görmüş olduğunuz üzere ödeme sayfasına bir tane de PAYTR üzerinden ödeme imkanı eklendi. Açıklamasında da yazdığı gibi "bu seçenek seçildiğinde TÜM KREDİ KARTLARINA taksit imkanı bulunmaktadır.

Üst Versiyonlarda

%40 İNDİRİM 🤩

(Rezonans,Plus ve Profesyonel modellerinde)

Ayrıca üzerine

🌟PLUS YADA PROFESYONEL VERSIYON ALANA 2 HEDİYE🎁VAR!

1.🎁 Healy Coil

2.🎁 Ruh Döngüsü Programı


🌟REZONANS VERSIYON ALANA 1 HEDİYE🎁VAR! 🎁 Ruh Döngüsü Programı

İndirimli Fiyatlar TL olarak:


HealyGOLD 9.226

Healy HOLİSTİK 18.518

Healy REZONANS 16.608

Healy REZONANS PLUS 27.706

Healy PROFESYONEL 44.273

MAG HEALY 39.835₺


Not:Fiyatlara kulaklık aparatı ve KDV dahildir, alırken kulak aparatını ayrıca ekleyiniz (28 TL) lütfen!

🌟Hangi Healy versiyonun size uygun olduğuna karar verebilmek için whats app iletişim hattımdan hemen benimle iletişime geçebilir ve sizin için uygun olan versiyona karar verebilirsiniz.

🌟Cihazınızını bizim sponsorluğumuzda aldıktan sonra sizlere kurulum ve eğitim desteği vereceğimizi hatırlatmak istiyorum. Bizimle yola çıktığınızda, cihazını en iyi şekilde kullanacağınıza emin olabilirsiniz.

🌟Healy Frekans Cihazınızı alırken, cihazı size tavsiye eden kişilerin sizlerin "Sponsor"larınız olduğunu artık çok iyi biliyorsunuz. Sponsorlarınızın görevi, sadece Healy Frekans Cihazı'nın satınalma esnasında size yardımcı olmakla sınırlı değil!!!

🌟Sponsorlarınızın asıl görevi, siz "Healy Frekans Cihazı"nı alıp HEALY mucizesi ile tanıştıktan sonra ve Healy Cihazı evinize geldikten sonra başlıyor!!!

🌟Siz, Healy Frekans Cihazına kavuştuktan sonra sponsorlarınız ortadan kaybolmamalı ve size Healy cihazının kurulum ve kullanım aşamalarında yardımcı olmalı.. Size, Healy Frekans Cihazınızın nasıl kullanıldığını öğretmeli ve eğitimlerinizi vermeli.

🌟Bu konu o kadar önem kazanmaya başladı ki sizleri bir kez daha ikaz etmek zorunda hissediyorum kendimi, lütfen Healy frekans cihazınızı alırken Sponsor ve Eğitmeninizi doğru seçin ve yeni bir SPONSOR MAĞDURU olmayın.

🌟Sponsor olarak benimle yola çıktığınızda ise, sizi bekleyen harika bir yol haritanız olduğunu ve eğitimlerinizin en hassas şekilde verilerek, bireysel olarak takip edildiğinizi tekrar hatırlatıyorum...

🌟Sizler çok değerlisiniz, ve bu ay belki de kendinize vereceğiniz en güzel hediye "HEALY FREKANS CİHAZI veya MAGHEALY" olacak. Hem de taksit imkanıyla, 12 taksite kadar ...


Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz...


Healy Direktör ve Eğitmen

Seda Tansu Okumuş


+905324169509

healy@frekanscihazi.com

756 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page