top of page

HEALY FREKANS CİHAZINDA DEV KAMPANYA.. (%45 İNDİRİM VE GOLD HEALY HEDİYE)


Healy World dünyası "şaka değil" diye atmış başlığını.. Evet gerçekten de şaka değil.. Dev bir Healy Cihazı kampanyası duyurusu ile geldim karşınıza... Healy Frekans Cihazı ile ilgili sizleri çok sevindirecek bir haberim var. Healy Türkiye'de hala bu ay healy frekans cihazınızı almadıysanız çok ama çok şanslısınız.. Çünkü healy frekans cihazının mevcut fiyatlarına yansıyacak harika bir hediye kampanyası yapıldı...


Healy cihazı Ekim ayında 20 Ekim 12:00 CET 'den başlayarak 31 Ekim 23:59 CET'e kadar mükemmel bir kampanya fiyatıyla satın alınabilecek.


Kampanya detaylarını duymak için sabırsızlanıyor musunuz?? Dev Kampanya kapsamında, 4 versiyonda %45 indirim kampanyası var ayrıca profesyonel ya da rezonans plus cihazı satın alanlara 1 adet Healy Gold versiyon hediye olarak verilecek.. Yani bir profesyonel ya da rezonans plus cihazı %45 indirimle alıyorsunuz ve ayrıca 1 adet Healy Gold versiyon frekans cihazınız size hediye olarak geliyor.


Daha önce sizlerle paylaştığım gibi, Healy Frekan Cihazı Ekim ayında 4 versiyonda indirim yapmıştı..19 Ekim 2022 tarihine kadar da kampanya bu şekilde uygulandı. Ancak, bu akşam ani yapılan bir merkez toplantısında mevcut kampanyaya ilaveten 20 Ekim 2022 tarihi saat 12.00 CET'den sonra profesyonel ya da rezonans plus alacak olan healy severlere 1 adet ücretsiz Healy Gold frekans cihazı hediye olarak gönderilecek... Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek.


Bu şanslılar kimler olacak ben de merak ediyorum doğrusu. Bugüne kadar beklemelerinin karşılığı buymuş demek ki..


Healy Frekans Cihazında Ekim ayında yapılan kampanyalı olarak satılan 4 versiyon ; Holistik Healy Frekans Cihazı, Rezonans Healy Frekans Cihazı, Rezonans Plus Healy Frekans Cihazı ve Profesyonel Healy Frekans Cihazıydı.. cihazlarda %45 indirim yapılmıştı ve bu indirim 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam ediyor.


Healy Frekans Cihazını Ekim ayında bu tarihe kadar almamış olmanız bir tesadüf değil.. Demek ki bu Dev Kampanyadan yararlanmak için bugüne kadar beklemişsiniz.


Yarından itibaren sponsorunuz olarak beni arayarak healy frekans cihazınızı kampanyalı bir şekilde alabilirsiniz. Healy Frekans Cihazınızı aldıktan sonra cihazın kurulum, kullanım eğitimlerini sponsorunuz olarak benim eşliğimde yapıyorsunuz.


Türkçe destek ile size cihazınızı en iyi şekilde kullanmanızı ögretiyorum. Sizi sürekli destekliyorum. Bireysel eğitimlerle ve aynı zamanda zoom üzerinden yaptığımız sürekli eğitimlerle sizi her an tüm konularda bilgilendiriyorum. Ayrıca, yüzyüze yaptığımız eğitimlerle de birbirimizi daha yakından tanıyarak adeta bir aile gibi oluyoruz..


Healy Freans Cihazı ile ilgili yapılan eğitimlere, eğitim saatinde yetişemeseniz bile daha sonra kayıtlarını istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz. Hem de istediğiniz kadar...Takıldığınız her türlü sorunun cevabını alabileceğiniz sponsorunuz olarak Healy Cihazı ile igili sorduğunuz tüm sorulara net cevaplar alabiliyorsunuz.


Healy Frekans Cihazının tam olarak nasıl kullanılacağını sizi her daim destekleyecek olan sponsorunuz olarak yarından itibaren sizlere yol göstericilik yapmaya tam olarak hazırım.


Healy Cihazı sizi hiç yanlız bırakmayacak olan Sponsorunuz vasıtasıyla alındığında içiniz rahat olarak emin ellerde yola devam edebiliyorsunuz. Bu yolculuğumuzda, kendinizi healy frekans cihazının şifalandırıcı ve sizi dengeleyici mikro akım frekanslarına bırakarak konforlu bir healy cihaz kullanımı yaşıyorsunuz..


Healy Ekim Ayı Kampanya Fiyatları Neydi diye soranlara tekrardan hatırlatayım;


‼️EKİM AYINDA HEALY FREKANS CİHAZI %45 İNDİRİMLİ‼️


💎Healy Gold  9.226,13 TL (yarından itibaren rezonans plus veya profesyonel alanlara gelecek olan hediye healy frekans cihazı)


💎 Healy Holistik   18.452 yerine    10.185 TL


💎Healy Rezonans 27.634 Yerine    15.199 TL


💎Healy Rezonans Plus   46.130 Yerine  25.371 TL (dev kampanyadan yararlanacak olan healy cihazı)


💎Healy Profesyonel 73.742 Yerine 40.558 TL (dev kampanyadan yararlanacak olan healy cihazı)


Sizleri, sizi her daim destekleyen sponsorunuz olarak Healy frekans cihazınız ile buluşturmak için sabırsızlanıyorum.


Kıdemli Ekip Müdürü ve Eğitmen

Seda OKUMUŞ

05324169509
289 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page