top of page

HEALY FREKANS CİHAZI BAYRAM KAMPANYASI


Dengeli bir hayat yaşamak için Healy versiyonlarında %40 indirim ve ilave hediyeler kazanma şansı 30 Nisana kadar uzatıldı, hem de kredi kartına 12 taksit ile...


Natural Cycle programı Bayram Hediyesi.

Bu programın detaylı açıklamasını isteyen takipçilerimize talep etmeleri durumunda whatsApp ile ulaştırabilirim.

WhatsApp no: +905324169509Daha önce de duyurduğumuz gibi Healy Türkiye’de kredi kartı ile taksitli satın alma imkanı başladı. Büyük ilgi çeken bu uygulama çerçevesinde taksit imkanı tüm major kredi kartları için geçerli. 12 taksit seçeneğine kadar farklı ödeme imkanı sunuluyor.


Örnek ödeme tablosu (Resonance Plus):

Peşin fiyat : 27.706 TL

12 Taksit fiyat : 30.439 TL

Aylık Taksit : 2.536 TL


BAYRAM KAMPANYASI SON GÜN 30 NİSAN

Üst Versiyonlarda (Rezonans,Plus ve Profesyonel)

%40 İNDİRİM

Ayrıca ilave olarak;

HEALY REZONANS VERSİYON ALANA

☑️NATURAL CYCLE

REZONANS PLUS VEYA PROFESYONEL VERSIYON

☑️NATURAL CYCLE

☑️ HEALY COİL

HEDİYE

İndirimli Fiyatlar TL olarak:

🎖️GOLD 9.253

🏅HOLİSTİK 18.546

🥉REZONANS 16.608

🥈REZONANS PLUS 27.706

🥇 PROFESYONEL 44.273
Hangi Healy versiyonun size uygun olduğuna karar verebilmek için

whats app +905324169509 no'lu

iletişim hattımdan hemen benimle irtibata geçebilir ve sizin için uygun olan versiyona karar verebilirsiniz.Cihazınızını bizim sponsorluğumuzda aldıktan sonra sizlere kurulum ve eğitim desteği vereceğimizi hatırlatmak istiyorum. Bizimle yola çıktığınızda, cihazını en iyi şekilde kullanacağınıza emin olabilirsiniz.


Healy Frekans Cihazınızı alırken, cihazı size tavsiye eden kişilerin sizlerin "Sponsor"larınız olduğunu artık çok iyi biliyorsunuz. Sponsorlarınızın görevi, sadece Healy Frekans Cihazı'nın satınalma esnasında size yardımcı olmakla sınırlı değil!!!


Sponsorlarınızın asıl görevi, siz "Healy Frekans Cihazı"nı alıp HEALY mucizesi ile tanıştıktan sonra ve Healy Cihazı evinize geldikten sonra başlıyor!!!


Siz, Healy Frekans Cihazına kavuştuktan sonra sponsorlarınız ortadan kaybolmamalı ve size Healy cihazının kurulum ve kullanım aşamalarında yardımcı olmalı.. Size, Healy Frekans Cihazınızın nasıl kullanıldığını öğretmeli ve eğitimlerinizi vermeli.


Bu konu o kadar önem kazanmaya başladı ki sizleri bir kez daha ikaz etmek zorunda hissediyorum kendimi, lütfen Healy frekans cihazınızı alırken Sponsor ve Eğitmeninizi doğru seçin ve yeni bir SPONSOR MAĞDURU olmayın.

Sponsor olarak benimle yola çıktığınızda ise, sizi bekleyen harika bir yol haritanız olduğunu ve eğitimlerinizin en hassas şekilde verilerek, bireysel olarak takip edildiğinizi tekrar hatırlatıyorum...


Sizler çok değerlisiniz, ve bu bayram belki de kendinize vereceğiniz en güzel hediye "HEALY FREKANS CİHAZI " olacak.


Hem de 12 taksit seçeneği ile...

Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.


Healy Senior Direktör ve Eğitmeni Seda Tansu Okumuş

05324169509
386 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page