top of page

HEALY FREKANS CİHAZINDA İNDİRİM

ARALIK AYI %45 İNDİRİM VE GOLD VERSİYON HEDİYESİYLE GELDİ....


Size en uygun Healy Frekans Cihazını belirleyebilmek için whats app iletişim hattından hemen iletişime geçebilirsiniz..


Healy Frekans Cihazı 15 Aralık 2022 tarihine kadar %45 indirimde ...

Healy Rezonance Plus ve/veya Healy Profesyonel Versiyonu tercih ederseniz %45 indirime ilaveten Healy Gold Cihaz Hediyeniz oluyor...


Healy Frekans Cihazı Sürümleri ve İçeriklerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
1-15 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİ OLAN İNDİRİMLİ FİYATLAR AŞAĞIDAKİ GİBİ...

REZONANS PLUS VE/VEYA PROFESYONEL HEALY FREKANS CİHAZI ALANA 1 GOLD CİHAZ HEDİYE


💎Holistik 18.452 yerine 10.185 TL


💎Rezonans 27.634 Yerine 15.199 TL


💎Rezonans Plus 46.130 yerine 25.371 TL


💎Profesyonel 73.742 yerine 40.558 TL


Healy Frekans Cihazı Versiyonları ne demek??? Neden farklı çeşitleri var??

Farklı versiyonları alsak farklı cihaz mı gelecek bize??


Bu soruları sürekli duyuyoruz.. Healy Frekans Cihazı, cihaz olarak aynı cihaz.. Hangi versiyonu alırsanız alın size gelecek olan cihaz aynıdır.. Sadece içindeki programlar farklı.. Örneğin Profesyonel Cihaz içindeki program sayısı en fazla olan cihazdır. Profesyonel cihaz olarak adlandırılması demek, cihazı profesyonel kişiler kullanacak anlamına gelmiyor..


Profesyonel cihaz da ev tipi herkes tarafından kullanılabilen ama içerik olarak en dolu olan Healy Frekans Cihazı demektir.


Profesyonel Cihazın içerisinde 229 program ve 6 modul vardır. Rezonans Plus Cihazın içinde 124 program ve 4 modül vardır. Rezonans Cihazın içinde 98 program ve 2 modül vardır. Holistik Cihaz içeriğinde 61 program ve 1 modül, Gold versiyon içinde ise 10 program ve 1 modül mevcuttur.


Healy Frekans Cihazı versiyonlarından hangisi size uygun merak ediyorsanız whats app iletişim hattımdan bana ulaşın, size healy frekans cihazı ile ilgili detay bilgi verip, uygun versiyonunuzu tespit etmenizde yardımcı olayım...


Healy Frekans Cihazı, Ruh, Beden Zihin üçlüsüsünü bütünsel olarak şifalandırmaya ve sizi dengeye getirmek üzere tasarlanmış uzay teknolojisi cihazıdır. Alman ürünüdür. Healy Frekans Cihazı, öncelikle hücrelerinizle bağlantı kurarak sizi analiz eder, mevcut durumunuzu ortaya koyar, sizin için istenilen durumun ne olduğunu belirtir. Sizi istenilen duruma getirebilmek için bireye özel mikro akım frekanslar çalışması yaparak, hürce zarı geriliminizi sağlar, hücrelerde enerji akışına olumlu etkisi olur ve böylelikle sizler ruhsal, bedensel ve zihinsel olarak dengeye gelir, şifalanırız.

Cihaz satışa sunulmadan önce Dr.lar tarafından yıllarca hastalar üzerinde denenmiş ve uygunluğu alındıktan sonra satışa sunulmuş bir cihazdır.


Cihazı kendiniz, aileniz varsa danışanlarınız için hem yakından elektrotlarla hem de quantum fizik alanda frekansını cihaza tanımlayarak, uzaktan frekans göndermek suretiyle de kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Cihazı cep tel ya da akıllı tabletlerinize indirdiğiniz uygulamalar(app) ler üzerinden kullanıyorsunuz ve bluetooth aracılığı ile cihaz ve cep telefonunuz ya da tabletiniz senkronize oluyor. Sonrasında Healy Frekans Cihazınız içindeki tüm programlar Cep telefonunuzun ya da tabletinizin ekranında yer alıyor ve istediğiniz ve ihtiyacınız olan programı seçerek çalışmaya başlıyorsunuz.


Healy Frekans Cihazını kullanabilmeniz için cihazı satın aldıktan sonra size sponsorluk yapan kişinin cihazla ilgili tüm kurulum işlemlerini yapmanıza yardım etmesi ve eğitim desteği vermesi sizlerin belki de dikkat etmeniz gereken en önemli konu..


Healy Direktörü ve Eğitmeni olarak benimle yola çıktığınızda sizlere hem bireysel olarak eğitim desteği veriyorum hem de sizleri eğitim gruplarıma alarak ücretsiz olarak tüm eğitimlerinizi veriyorum. Sizler de güvenle ve konforlu bir şekilde Healy Frekans Cihazınız ile dengelenmeye devam ediyorsunuz.


Hemen benimle iletişime geçerek, bu harika kampanyadan yararlanın, kendinize verebileceğiniz en güzel hediye olan Healy Frekans Cihazı'nıza kavuşun...


Seda Tansu Okumuş

Healy Direktörü ve Eğitmeni

+905324169509749 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page