top of page

HEALY AĞUSTOS AYINDA SERİNLETEN SÜRPRİZLERLE GELDİ

Healy Frekans Cihazı ve Enerji Tıbbı: Eşsiz Bir Dengelenme YöntemiPROFESYONEL VERSİYONDA 14 AĞUSTOS’A KADAR %50 İNDİRİM

REZONANS VE PLUS VERSİYONLARDA %35 INDIRIM VE HEDIYELER


🦋HEALY GOLD Edition 12.510 TL (Coil, Hayvan Kit ve 6 aylık Hayvan Modül hediye)

🦋HEALY HOLISTIK 25.110 TL (Coil, Hayvan Kit ve 6 aylık Hayvan Modül hediye)

🦋 HEALY Resonance Edition 37.470 TL yerine 24.393 TL (Coil hediye)

🦋HEALY Resonance Plus Edition 62.550 TL yerine 40.705 TL (Coil ve Kişisel Gelişim Programı hediye)

🦋HEALY Professional Edition 99.950 TL yerine 50.038 TL

🦋 MAG HEALY KLASİK 24.000 TL (Talebe göre; Atmosfer, Su ve Mc Makin programlar aylık abonelik)

🦋 MAG HEALY PROFESYONEL 84.000 TL (Tüm programlar dahil)


Frekans terapisi, bazı hastalıkların tedavisinde ve sağlık durumunun iyileştirilmesinde kullanılan bir alternatif tıp yöntemidir. Temel olarak, frekans terapisi, elektromanyetik frekansların kullanılması yoluyla vücudu dengelemeye çalışır.

Healy Frekans Cihazı ve enerji tıbbı, alternatif tıp alanında popüler olan ancak geleneksel tıbbın kabul ettiği yöntemlerden farklı bir yaklaşımı temsil eden konulardır.

Healy Frekans Cihazı, bir frekans terapi cihazıdır ve bioresonans teknolojisine dayanmaktadır. Bioresonans, vücuttaki hücresel düzeydeki enerji dengesini düzenlemeye çalıştığı düşünülen bir yöntemdir. Cihaz, elektromanyetik frekanslar kullanarak vücuttaki enerji dengesini optimize etmeyi ve böylece genel sağlık durumunu iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Ancak, Healy Frekans Cihazı'nın iddia edilen faydaları hakkında sağlam bilimsel kanıtlar henüz mevcut değildir ve etkinliği konusunda tartışmalar devam etmektedir.


Enerji Tıbbı:

Enerji tıbbı, geleneksel tıbbın fiziksel ve kimyasal mekanizmalarının ötesinde, insan vücudunda enerji akışı ve dengesine odaklanan bir yaklaşımdır. Bu yaklaşıma göre, vücutta oluşan enerji dengesizlikleri veya tıkanıklıklar hastalıkların temel nedenlerinden biri olabilir. Enerji tıbbı uygulamaları arasında akupunktur, reiki, yoga, tai chi gibi yöntemler yer alır. Healy Frekans Cihazı, elektromanyetik frekansları kullanarak vücudun enerji dengesini iyileştirmeyi amaçlayan bir cihazdır. Cihaz, bazı durumlarda hastalıkların tedavisi ve sağlık durumunun iyileştirilmesi için kullanılabilir iddiasında bulunmaktadır. Enerji tıbbı, vücuttaki enerji akışının düzenlenmesini, dengeleyici enerji alanlarının etkileşimini ve bu süreçlerin sağlık ve iyileşme üzerindeki etkilerini ele alır.Ancak önemli bir nokta, Healy Frekans Cihazı'nın bir tıbbi tedavi yöntemi olmadığı alternatif destekliyici bir dengelenme yöntemi olduğudur. Profesyonel tıbbi tavsiye veya tedavi yerine geçmez.


Healy Cihazı veya benzeri frekans cihazları, bilgili ve eğitimli uzmar bir Healy Sponsoru önerisi veya denetimi altında kullanılmalıdır.


Sonuç olarak, Healy Frekans Cihazı, ruh hali yönetimine katkıda bulunabilir ve duygusal dengeyi destekleyebilir. Ancak sağlıklı bir ruh hali için, cihazın kullanımını bir uzmanla görüşerek ve diğer ruh hali yönetimi stratejilerini de uygulayarak tamamlamanız önemlidir.


Healy Frekans Cihazı alırken “Doğru Sponsor” artık daha da önem kazanmaktadır. Her zaman söylediğimiz gibi Healy yalnızca bir cihaz değil bir yolculuktur. Bu yolculukta kiminle yola çıktığınız çok önemlidir.


Doğru danışman, doğru eğitmen sizin Healy Frekans Cihazından en üst seviyede verim almanızı sağlar. Tüm canlardan buna çok dikkat etmelerini rica ediyoruz.


14 Ağustos'a kadar Healy'nizi alın, hem hediyelerden hem de Peşin fiyatına 9 taksit imkanınından faydalanın.Sağlıkla kalın


Seda Tansu Okumuş

Healy Executive Director

05324169509
288 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page