top of page

Healy %40 İndirim Kampanyasında Son Şans

😃 BAHAR NEŞESİ PROMOSYONU 😃


Hayatı doyasıya sağlıkla yaşamak için Healy versiyonlarında %40 indirim ve ilave hediye kazanma şansı 17 Nisana kadar geçerli olacak, hem de kredi kartına 12 taksit ile...🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷


🌼 NİSAN PROMOSYONLARI


😃 BAHAR NEŞESİ PROMOSYONU 😃

☀️HEALY NISAN KAMPANYASI☀️17 NISANA KADAR…

🪻🌷🪻🌷🪻🌷🪻🌷🪻

Üst Versiyonlarda

%40 İNDİRİM 🤩 (AY SONUNA KADAR)

(Rezonans,Plus ve Profesyonel modellerinde)

Ayrıca üstüne;


🌟REZONANS ALANA

☑️SOUL CYCLE 🎁


🌟PLUS YADA PROFESYONEL VERSIYON ALANA

☑️SOUL CYCLE 🎁

☑️ HEALY COİL🎁 HEDİYE

✨⚡✨⚡✨⚡✨⚡✨⚡✨


İndirimli Fiyatlar TL olarak:


🎖️GOLD                       9.253

🏅HOLİSTİK               18.546

🥉REZONANS           16.608

🥈REZONANS PLUS  27.706

🥇 PROFESYONEL        44.273Not:Fiyatlara kulaklık aparatı ve KDV dahildir, alırken kulak aparatını ayrıca ekleyiniz (28 TL) lütfen!Healy Türkiye’de kredi kartı ile taksitli satın alma imkanı başladı. Taksit imkanı tüm bankaların kredi kartları için geçerli. 12 taksit seçeneğine kadar farklı ödeme imkanı sunuluyor.

Ödeme sayfasına bir tane de PAYTR üzerinden ödeme imkanı eklendi. Açıklamasında da yazdığı gibi "bu seçenek seçildiğinde TÜM KREDİ KARTLARINA taksit imkanı bulunmaktadır.


Taksit seçeneklerinde oldukça düşük bir fiiyat farkı ekleniyor. Bir örnek vermemiz gerekirse, 12 taksitte temsilen 100 TL için 10 TL fiyat farkı ekleniyor ve toplam 110 TL ödeniyor 12 taksitle.


Bir Healy Resonance Plus ürün üzerinden örnek vermemiz gerekirse, 27.706 TL peşin fiyatı, 12 taksitle 30.439 TL oluyor, aylık taksit tutarı ise 2.536 TL olmaktadır.


Örnek ödeme tablosu (Resonance Plus):

Peşin fiyat : 27.706 TL

12 Taksit fiyat : 30.439 TL

Aylık Taksit : 2.536 TL
🌟Hangi Healy versiyonun size uygun olduğuna karar verebilmek için whats app iletişim hattımdan hemen benimle iletişime geçebilir ve sizin için uygun olan versiyona karar verebilirsiniz.🌟Cihazınızını bizim sponsorluğumuzda aldıktan sonra sizlere kurulum ve eğitim desteği vereceğimizi hatırlatmak istiyorum. Bizimle yola çıktığınızda, cihazını en iyi şekilde kullanacağınıza emin olabilirsiniz.


🌟Healy Frekans Cihazınızı alırken, cihazı size tavsiye eden kişilerin sizlerin "Sponsor"larınız olduğunu artık çok iyi biliyorsunuz. Sponsorlarınızın görevi, sadece Healy Frekans Cihazı'nın satınalma esnasında size yardımcı olmakla sınırlı değil!!!


🌟Sponsorlarınızın asıl görevi, siz "Healy Frekans Cihazı"nı alıp HEALY mucizesi ile tanıştıktan sonra ve Healy Cihazı evinize geldikten sonra başlıyor!!!


🌟Siz, Healy Frekans Cihazına kavuştuktan sonra sponsorlarınız ortadan kaybolmamalı ve size Healy cihazının kurulum ve kullanım aşamalarında yardımcı olmalı.. Size, Healy Frekans Cihazınızın nasıl kullanıldığını öğretmeli ve eğitimlerinizi vermeli.


🌟Bu konu o kadar önem kazanmaya başladı ki sizleri bir kez daha ikaz etmek zorunda hissediyorum kendimi, lütfen Healy frekans cihazınızı alırken Sponsor ve Eğitmeninizi doğru seçin ve yeni bir SPONSOR MAĞDURU olmayın.


🌟Sponsor olarak benimle yola çıktığınızda ise, sizi bekleyen harika bir yol haritanız olduğunu ve eğitimlerinizin en hassas şekilde verilerek, bireysel olarak takip edildiğinizi tekrar hatırlatıyorum...


🌟Sizler çok değerlisiniz, ve bu ay belki de kendinize vereceğiniz en güzel hediye "HEALY FREKANS CİHAZI " olacak. Hem de 12 taksit seçeneği ile...


Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.


Healy Senior Direktör ve Eğitmen


Seda Tansu Okumuş

05324169509


578 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page