top of page

BAHARIN MÜJDESİ HEALY’DE MART KAMPANYASI İLE GELDİ


☀️HEALY MART KAMPANYASI☀️

🪻🌷🪻🌷🪻🌷🪻🌷🪻Üst Versiyonlarda

%40 İNDİRİM 🤩 (AY SONUNA KADAR)

(Rezonans,Plus ve Profesyonel modellerinde)

Ayrıca üstüne


🌟REZONANS ALANA

☑️SOUL CYCLE 🎁


🌟PLUS YADA PROFESYONEL VERSIYON ALANA

☑️SOUL CYCLE 🎁

☑️ HEALY COİL🎁 HEDİYE

✨⚡✨⚡✨⚡✨⚡✨⚡✨


İndirimli Fiyatlar TL olarak:


🎖️GOLD 9.253

🏅HOLİSTİK 18.546

🥉REZONANS 16.608

🥈REZONANS PLUS 27.706


🥇 PROFESYONEL 44.273

🎖️MAGHEALY 61.950

🌟Not:Fiyatlara kulaklık aparatı ve KDV dahildir, alırken kulak aparatını ayrıca ekleyiniz (28 TL) lütfen!




🌟Hangi versiyonun size uygun olduğuna karar verebilmek için whats app iletişim hattımdan hemen benimle iletişime geçebilir ve sizin için uygun olan versiyona karar verebilirsiniz.


🌟Cihazınızını benim sponsorluğumda aldıktan sonra sizlere kurulum ve eğitim desteği vereceğimi hatırlatmak istiyorum. Benimle yola çıktığınızda, cihazını en iyi şekilde kullanacağınıza emin olabilirsiniz.


🌟Son zamanlarda, çok sık instagramdan ya da youtube kanallarımdan bana gelen ve artık oldukça rahatsızlık vermeye başlayan bir konuyu da paylaşmadan yapamayacağım..


🌟Healy Frekans Cihazınızı alırken, cihazı size tavsiye eden kişilerin sizlerin "Sponsor"larınız olduğunu artık çok iyi biliyorsunuz. Sponsorlarınızın görevi, sadece Healy Frekans Cihazı'nın satınalma esnasında size yardımcı olmakla sınırlı değil!!!


🌟Sponsorlarınızın asıl görevi, siz "Healy Frekans Cihazı"nı alıp HEALY mucizesi ile tanıştıktan sonra ve Healy Cihazı evinize geldikten sonra başlıyor!!!


🌟Siz, Healy Frekans Cihazına kavuştuktan sonra sponsorlarınız ortadan kaybolmamalı ve size Healy cihazının kurulum ve kullanım aşamalarında yardımcı olmalı.. Size, Healy Frekans Cihazınızın nasıl kullanıldığını öğretmeli ve eğitimlerinizi vermeli.



🌟Bu konu o kadar önem kazanmaya başladı ki !! Ben HEALY cihazını benim aracılığım ile almayan ama SPONSOR MAĞDURU olan kişilere yardımcı olmaya yetişemiyorum artık.


🌟DİKKAT! DİKKAT! DİKKAT! diyorum ve Sponsorunuzu doğru seçin diyorum.. Sponsor olarak benimle yola çıktığınızda ise, sizi bekleyen harika bir yol haritanız olduğunu ve eğitimlerinizin en hassas şekilde verilerek, bireysel olarak takip edildiğinizi tekrar hatırlatıyorum..


🌟Sizler çok değerlisiniz, ve bu ay belki de kendinize vereceğiniz en güzel hediye "HEALY FREKANS CİHAZI" olacak.

Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz...


Healy Direktör ve Eğitmen

Seda Tansu Okumuş

+905324169509




650 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page