top of page

BACH ÇİÇEK TEDAVİLERİ (Healy Mavi App/Rezonans Analizi)

Healy Mavi App/Rezonans Analizi/BACH ÇİÇEK TEDAVİLERİ


Mucidi Dr. Bach olduğu için Healy cihazındaki bu program Bach Çiçekleri Tedavileri olarak adlandırılır. Ruhsal durumların şifalandırılmasında çok etkili olarak kullanılan bir programdır.


Dr. Bach, çiçekler ile duygusal durumların bağlantısını tespit etmiş ve çiçeklerin özleriyle duygu durumlarını değiştirmeyi başarmış bir kişidir. Seneler içinde, Dr Bach'ın bu uyguladığı yöntem, bu konularla ilgili çalışan terapistlerin de kullandığı bir uygulama olmuştur. Dr. Bach yöntemine göre, bazı bitkilerin özellikle de çiçeklerin özleri, kişilerdeki negatif duygu durumunu şifalandırmış ve pozitif gelişmelere olanak sağlamıştır.


Bu kapsamda tanımlanmış olan otuzdokuz(39) adet kür bulunmaktadır. Healy Frekans Cihazı'nın içinde de bu otuz dokuz (39) adet kür yer alır. Healy Cihazı, saniyeler içinde Mavi app/Rezonans Analizi bölümünden kişiye özel analiz yapar ve sizin hangi Bach Çiçekleri kürlerine ihtiyacınız olduğununu listeler. (En çok ihtiyacınız olan 5 (beş) kür en çok ihtiyacınız en yüksek % yüzde ile verilmek üzere sıralanır.


Bundan sonra tek yapmanız gereken, mucize frekans cihazı(device) Healy ile rezone olup, Bach Çiçek Tedavileri kürlerinin frekansını Biyoenerjetik ortamda bilgi alanınıza frekans olarak göndermek olacaktır. Normal şartlar altında kendimiz için doğru olan Bach Çiçek Kürlerini bulmak çok da kolay değilken, Healy bunu bizler için çok pratik olarak yapabilmektedir. Önce analiz, sonra şifalanma....

891 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 opmerking


Sema Doruktansu
Sema Doruktansu
23 apr. 2022

Bach çiçeklerinin ne işe yaradığını bilmiyordum. Emeğinize sağlık👍

Like
bottom of page