top of page

AĞUSTOS AYI KAMPANYASI AÇIKLANDI! (HEALY 4 SÜRÜM %50 İNDİRİMLİ)


HEALY ailesi kullanıcıları her geçen gün artmaya devam ediyor. Duyanlar duymayanlara anlatıyor ve bu harika frekans cihazından herkesin fikri olmaya başlıyor.


Hayatını ruhsal, zihinsel ve bedensel dengeye getirmek isteyen herkesin bir "HEALY FREKANS CİHAZI" oluyor. Bu taşınabilir frekans cihazını üzerinizde yakanıza kolaylıkla takarak ve içlerinden çıkan elektrotları da kolaylıkla her yerde bileklerinize, vücudunuzun ağrıyan yerlerine ve kulak memelerinize takarak mikro akım frekansları direkt olarak hücreye aktarabiliyorsunuz. Healy Frekans Cihazına sahip olduğunuzda, sadece kendinize değil evinizde bulunan tüm bireylere, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza, hatta sizde kilometrecelerce uzakta olan tanıdıklarınıza çalışmalar yapabiliyorsunuz.

Hatta Healy Frekans Cihazı ile Şifa çalışmaları yapabiliyor ve kendinize bir iş dahi kurabiliyor, aile bütçesine oldukça fazla katkıda da bulunabiliyorsunuz.


Bu ön bilgiyi hatırlattıktan sonra ihtiyacımız olan enerji, hücrelerimiz, hücrelerin çalışma prensibi gibi konuları kolaylıkla anlayabileceğimiz şekilde aktarmaya çalışalım...


Herkesin bildiği gibi vücudumuz, ihtiyacı olan enerjiyi kendisi üretir. Trilyonlarca hücre birbiriyle bağlantı içindedir ve canlılığını korumak için elektrik üretir ve ürettiği bu elektriği de kullanır.

Her bir hücremizi vücudun çalışmasını sağlayan küçük birer pil gibi düşünebiliriz.

Hücrenin çevresi potasyum, içi ise sodyum sıvısıyla doludur. Sodyum ve Potasyum birbirine karıştığında iki mineral birbiriyle etkileşime girer ve bir çeşit akım oluşur. Bu reaksiyonun sonunda da yan ürün olarak ELEKTRİK açığa çıkar. Nasıl ki elektronik cihazlar pillerden aldığı enerjiyle çalışıyorsa, bedenimizde hücrelerimizde üretilen elektrik ile çalışır Buna BİYOELEKTRİK denir. Potasyum bir hücre zarından serbest bırakıldığında ve onun yerine hücre içine sodyum alındığında küçük bir elektrik akımı meydana gelir.Akım geçtiğnde potasyum hücrenin içine, sodyum ise dışına gönderilir. Sağlık ve Beslenme uzmanı Dr. Lendon Smith’e göre bu şekilde hücreler elektromanyetik akımlarla, küçük piller gibi çalışırlar. Dr. Richard Gerber'in Titreşim Tıbbı adlı kitabında ise bahsetmeye çalıştığım tüm konulara ilişkin detay bilgi edinebilirsiniz.


Vücudumuzun biyoelektriği, iyon adı verilen negatif ve pozitif yüklü parçacıkların hücresel değiş tokuşudur. Vücudumuzun enerji sistemi farklı sebeplerle bozulabilir. Özellikle komplo teorileri ile dolu geçen son zamanlarda çoğumuzun modu aşağı çekiliyor. Bu da negatif enerji ile yüklenmemize sebep oluyor. İlaveten, yediklerimizin eski zamanlarda yediklerimiz kadar organik olmaması, kötü alışkanlıklarımız ve kötü yaşam şartları, korkular, kaygılar, endiseler vb.. sebeplerle bedenimizde biriken toksinler bizlerin duygusal ve fizikilersel travmalar yaşamamıza sebep olur:( Sonra da bu travmalardan kurtulmak için farklı farklı yöntemlerle kendimizi dengeye getirmeye çabalar dururuz. Aslında ana amaç, enerji merkezlerimizdeki enerji alışverişini tekrardan harekete geçirerek, frekansımızı yükseltme çabalarından başka bir şey değildir.


Vücudumuzda bütün organlara ve dokulara ulaşan belli enerji merkezleri (çakra ve meridyenler) vardır. Bu merkezler yöntemiyle enerji alışverişi her gün evrenden vücudumuza her gün devam eder. Yaşadığımız olumlu ya da olumsuz her olay, duygusal olarak yüklediğimiz anlamlar, geçmişten, atalalarımızdan, karmalarımızdan getirdiğimiz negatif durumlar... vücuttaki enerji sistemimizin etkilenmesine neden olur. Enerji sistemimiz etkilenince de kendimizi iyi hissetmeyiz ve yansıttığımız enerji de düşük olur...


Healy Frekans Cihazı (Device) tam da bu noktada devreye girer ve hücrelerimizin ihtiyacı olan enerjiyi mikro akım frekanslar göndermek suretiyle sağlayarak, bizleri bütünsel olarak dengeye sokar. Bütünsel olarak ne demek istediğimi çok iyi biliyorsunuz. Ruhsal, Bedensel ve Zihinsel olarak şifalanarak Healy ile dengeye geliyoruz. Ayrıca enerji merkezlerimiz olan çakralarımız ve meridyenlerimiz özelinde, "Healy Frekans Cihazı" hücrelerimiz ile bağlantı kurarak bizi analiz eder ve çakra blokajlarımızı saniyeler içinde görürürüz. Buna ilaveten, diğer bir enerji merkezi olan meridyenlerimiz.. Meridyenlerimizin blokajlarını da Healy Frekans Cihazımız ile analiz edip hemen görebiliyoruz ve analiz sonuçlarındaki blokajlarımızı temizlemeye yönelik frekanslarımızı Healy marifetiyle, evimizin konforunda, kolaylıkla gönderebiliyoruz. Sonrasında da enerjimiz artıyor, titreşimimiz artıyor ve kendimizi günden güne dengelenmiş hissediyoruz. Healy Frekans Cihazı sizin blokajınız nerede ise onu bulur ve blokajın ortadan kalkmasına uygun frekansları size gönderir..


Titreşim tıbbı ile ilgili detay bilgileri aşağıda paylaştığım linkten Ayşe Tolga'nın web sayfasından da detaylı bir şekilde inceyebilirsiniz.


En başta da bahsetiğim gibi enerjimizi, frekansımızı yükselttiğimiz zaman kendimizi dünya ile uyumlu hale getirebiliyoruz ve dengeleniyoruz. Ekibimde Healy Frekans Cihazını kullananların sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor.


Cihazınızı satın aldıktan sonra, kurulum aşamasından, cihazın kullanımı, nasıl kullanılması gerektiği, programların ne işe yaradığı gibi tüm detay konularda Sponsorunuz olarak her daim bana ulaşabiliyorsunuz. Tüm sorularınızı eksiksiz yanıtlıyor ve cihazın kullanımını size öğretiyorum.


Beni Healy Sponsorunuz olarak seçmeden önce mutlaka Youtube kanalımdaki Healy Eğitim Videolarını izleyin. Böylelikle cihazı aldığınızda emin ellerde olduğunuzu rahatlıkla anlayabileceksiniz. Youtube kanalıma üye olmayı ve güzel yorumlarınızı yapmanızı da beklerim. (Healyturk) youtube kanalımın linkini de aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Buradan kopyalayarak bilgisayar ya da telefonunuzun arama kısmına yapıştırabilirsiniz.Gelelim Ağustos Ayı Kampanyasına.... Ağustos ayında Healy'in dört (4) versiyonunda %50 indirim kampanyası var. Kampanya detaylarını öğrenmek ve size en uygun versiyonun hangisi olduğunu anlayabilmek için mutlaka bu web sayfasındaki Whats app cep telefonundan benimle iletişime geçin...Ayrıca, bu blogumu beğendiyseniz, yorum yapmayı unutmayın. Bu sayfada yayınladığım tüm bilgilerden önce sizler haberdar olmak için ise contact kısmından isim soyad, email vs.. bilgilerinizi girerek web sayfama üye olun:)


Ağustos ayı kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ediyor, sizleri sevgiyle kucaklıyorum.


Saygılarımla,277 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page