top of page

%45 İNDİRİM VE GOLD HEALY HEDİYE KAMPANYASI 30 KASIM’A KADAR UZATILDI …


Healy World Dünyası... Herkesi çok heyecanlandıran bir kampanya çünkü Healy Rezonans Plus ya da Profesyonel Sürümünü alırsanız bir Gold versiyon cihaz da hediye olarak size gönderiliyor


Müjde!!!! Healy Frekans Cihazı ile ilgili bu sizleri çok sevindirmiş olan ama sadece 10 gün süren bu kampanya 30Kasım’a kadar uzatıldı...


Healy cihazı Kasım ayında, 30 KASIM a kadar 4 versiyonda %45 indirimine devam ediyor ilaveten de 1 Gold versiyon HEALY FREKANS CİHAZINI size hediye olarak ulaştırıyor.


Kampanya detaylarını tekrardan hatırlatalım;

Dev Kampanya kapsamında, Healy Frekans Cihazının 4 sürümünde %45 indirim kampanyası var ayrıca profesyonel ya da rezonans plus cihazı satın alanlara 1 adet Healy Gold versiyon hediye olarak verilecek.. Yani bir profesyonel ya da rezonans plus cihazı %45 indirimle alıyorsunuz ve ayrıca 1 adet Healy Gold versiyon frekans cihazınız size hediye olarak geliyor.


Kasım ayı Healy Frekans Cihazı büyük indiriminden yararlanmak isteyenler hemen benimle iletişime geçebilirler. Sponsorunuz ve Eğitmeniniz olarak hemen sizlere uygun versiyonun ne olduğuna karar vererek sizleri yönlendireyim.


Healy Frekans Cihazında Kasım ayında yapılan kampanyalı olarak satılan 4 versiyon ;

  1. Holistik Healy Frekans Cihazı,

  2. Rezonans Healy Frekans Cihazı,

  3. Rezonans Plus Healy Frekans Cihazı

  4. Profesyonel Healy Frekans Cihazı.

Bu cihazlarda %45 indirim yapıldı ve bu indirim 30 Kasım 2022 tarihine kadar devam ediyor.

Healy Sponsorunuz olarak beni arayarak healy frekans cihazınızı kampanyalı bir şekilde alabilirsiniz. Healy Frekans Cihazınızı aldıktan sonra cihazın kurulum, kullanım eğitimlerini benim eşliğimde kolaylıkla yapıyorsunuz ve tüm sorduğunuz sorulara en doğru yanıtı alıyorsunuz..


Türkçe destek ile size cihazınızı en iyi şekilde kullanmanızı ögretiyorum. Sizi sürekli destekliyorum. Bireysel eğitimlerle ve aynı zamanda zoom üzerinden yaptığımız sürekli eğitimlerle sizi her an tüm konularda bilgilendiriyorum. Ayrıca, yüzyüze yaptığımız eğitimlerle de birbirimizi daha yakından tanıyarak adeta bir aile gibi oluyoruz..

Healy Freans Cihazı ile ilgili yapılan eğitimlere, eğitim saatinde yetişemeseniz bile daha sonra kayıtlarını istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz. Hem de istediğiniz kadar...Takıldığınız her türlü sorunun cevabını alabileceğiniz sponsorunuz olarak Healy Cihazı ile igili sorduğunuz tüm sorulara net cevaplar alabiliyorsunuz.

Healy Frekans Cihazının tam olarak nasıl kullanılacağını öğrenmeniz çok önemli.. Cihazı aldıktan sonra size yol göstericilik gerekiyor. Bu yol göstericinin bilgi düzeyinin ileri seviye olması Healy Frekans cihazını en verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Ben sizlere bu desteği tam olarak veriyorum.

Healy Cihazınızı benim kanalımla satın aldığınızda cihazınızda yaptığınız analizleri doğru yorumlayabiliyor ve nasıl bir yöntem ile şifalanacağınıza dair bir harita oluşturabiliyorsunuz.


Healy Kasım Ayı Kampanya Fiyatları Neydi diye soranlara tekrardan hatırlatayım;

KASIM AYINDA HEALY FREKANS CİHAZI %45 İNDİRİMLİ‼️


💎Healy Gold 9.226,13 TL (Bugünden itibaren rezonans plus veya profesyonel alanlara gelecek olan hediye healy frekans cihazı)


💎 Healy Holistik 18.452 yerine 10.185 TL


💎Healy Rezonans 27.634 Yerine 15.199 TL

💎Healy Rezonans Plus 46.130 Yerine 25.371 TL (dev kampanyadan yararlanacak olan healy cihazı)


💎Healy Profesyonel 73.742 Yerine 40.558 TL (dev kampanyadan yararlanacak olan healy cihazı)


Whats app iletişim hattından hemen benimle iletişime geçebilirsiniz...

Healy Direktör ve Eğitmen

Seda OKUMUŞ

05324169509


192 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

תגובות


bottom of page