top of page

1 ALANA 1 GOLD HEDİYE KAMPANYASI DEVAM EDİYOR...

EKİM KAMPANYASINI KAÇIRDIM DİYENLER ÜZÜLMESİN..

1 KASIM-20 KASIM TARİHLERİ ARASINDA KAMPANYA DEVAM EDİYOR..

Ekim ayının 20'sinden sonra DEV bir kampanya yayınlamıştı Healy World Dünyası... Herkesi çok heyecanlandıran bir kampanyaydı çünkü Healy Rezonans Plus ya da Profesyonel Sürümünü alırsanız bir Gold versiyon cihaz da hediye olarak size gönderiliyordu.


Müjde!!!! Healy Frekans Cihazı ile ilgili bu sizleri çok sevindirmiş olan ama sadece 10 gün süren bu kampanya Kasım ayının 20'sine kadar uzatıldı...


Ekim ayında bu kamyanyayı kaçrdım diye üzülenler varsa hemen sevinmeye başlayabilirler..Bu kampanya. healy frekans cihazının mevcut fiyatlarına yansıyacak harika bir hediye kampanyası .. ...


Healy cihazı Kasım ayında, 1 KASIM -20 KASIM tarihleri arasında 4 versiyonda %45 indirimine devam ediyor ilaveten de 1 Gold versiyon HEALY FREKANS CİHAZINI size hediye olarak ulaştırıyor.


Kasım ayı kampanyası güldürüyor.. 20 Kasım 2022 tarihine kadar DEV kampanyayı kaçırmayın..

.

Kampanya detaylarını tekrardan hatırlatalım;


Dev Kampanya kapsamında, Healy Frekans Cihazının 4 sürümünde %45 indirim kampanyası var ayrıca profesyonel ya da rezonans plus cihazı satın alanlara 1 adet Healy Gold versiyon hediye olarak verilecek.. Yani bir profesyonel ya da rezonans plus cihazı %45 indirimle alıyorsunuz ve ayrıca 1 adet Healy Gold versiyon frekans cihazınız size hediye olarak geliyor.


Ekim ayında birçok kişi bu kampanya geç duyurulduğu ve bütçelerini tam olarak ayarlayamadıkları için kampanyadan yararlanamamış ve çok üzülmüşlerdi.. Ama ben yeni ayı sevinerek karşılayacağınız harika kampanya bilgisini sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyorum..


Hatırlarsanız, Healy Frekan Cihazında Ekim ayında 4 versiyonda %45 indirim yapmıştı..20 Ekim tarihinden sonra da Dev kampanya uygulanmaya başlamıştı. İşte bu dev kampanya şu anda devam ediyor!!! 20 Kasım tarihine kadar da devam edecek..


Kasım ayı Healy Frekans Cihazı büyük indiriminden yararlanmak isteyenler hemen benimle iletişime geçebilirler. Sponsorunuz ve Eğitmeniniz olarak hemen sizlere uygun versiyonun ne olduğuna karar vererek sizleri yönlendireyim.


Healy Frekans Cihazında Kasım ayında yapılan kampanyalı olarak satılan 4 versiyon ;


  1. Holistik Healy Frekans Cihazı,

  2. Rezonans Healy Frekans Cihazı,

  3. Rezonans Plus Healy Frekans Cihazı

  4. Profesyonel Healy Frekans Cihazı.


Bu cihazlarda %45 indirim yapıldı ve bu indirim 20 Kasım 2022 tarihine kadar devam ediyor.


Healy Frekans Cihazını Kasım ayında almak isteyip de inşallah Ekim ayı kampanyası devam eder diye ümid edenlerin duaları kabul oldu. Herşey bir frekans her şey bir enerji diyoruz hep.. Ne istersek onu hayatımıza çekebiliyoruz.. Demek ki bu Dev Kampanyadan Kasım ayında sizler de yararlanacakmışsınız..


Healy Sponsorunuz olarak beni arayarak healy frekans cihazınızı kampanyalı bir şekilde alabilirsiniz. Healy Frekans Cihazınızı aldıktan sonra cihazın kurulum, kullanım eğitimlerini benim eşliğimde kolaylıkla yapıyorsunuz ve tüm sorduğunuz sorulara en doğru yanıtı alıyorsunuz..


Türkçe destek ile size cihazınızı en iyi şekilde kullanmanızı ögretiyorum. Sizi sürekli destekliyorum. Bireysel eğitimlerle ve aynı zamanda zoom üzerinden yaptığımız sürekli eğitimlerle sizi her an tüm konularda bilgilendiriyorum. Ayrıca, yüzyüze yaptığımız eğitimlerle de birbirimizi daha yakından tanıyarak adeta bir aile gibi oluyoruz..


Healy Freans Cihazı ile ilgili yapılan eğitimlere, eğitim saatinde yetişemeseniz bile daha sonra kayıtlarını istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz. Hem de istediğiniz kadar...Takıldığınız her türlü sorunun cevabını alabileceğiniz sponsorunuz olarak Healy Cihazı ile igili sorduğunuz tüm sorulara net cevaplar alabiliyorsunuz.


Healy Frekans Cihazının tam olarak nasıl kullanılacağını öğrenmeniz çok önemli.. Cihazı aldıktan sonra size yol göstericilik gerekiyor. Bu yol göstericinin bilgi düzeyinin ileri seviye olması Healy Frekans cihazını en verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.


Ben sizlere bu desteği tam olarak veriyorum.


Healy Cihazınızı sizi hiç yanlız bırakmayacak olan Sponsorunuz (benim) kanalıyla satın aldığınızda cihazınızda yaptığınız analizleri doğru yorumlayabiliyor ve nasıl bir yöntem ile şifalanacağınıza dair bir harita oluşturabiliyorsunuz.


Healy Kasım Ayı Kampanya Fiyatları Neydi diye soranlara tekrardan hatırlatayım;‼️KASIM AYINDA HEALY FREKANS CİHAZI %45 İNDİRİMLİ‼️

1 KASIM -20 KASIM ARASI


💎Healy Gold 9.226,13 TL (Bugünden itibaren rezonans plus veya profesyonel alanlara gelecek olan hediye healy frekans cihazı)💎 Healy Holistik 18.452 yerine 10.185 TL💎Healy Rezonans 27.634 Yerine 15.199 TL💎Healy Rezonans Plus 46.130 Yerine 25.371 TL (dev kampanyadan yararlanacak olan healy cihazı)💎Healy Profesyonel 73.742 Yerine 40.558 TL (dev kampanyadan yararlanacak olan healy cihazı)Sizleri her daim destekleyen sponsorunuz olarak Healy frekans cihazınız, CAN YOLDAŞINIZ ile sizleri tanıştırma için sabırsızlanıyorum.


Whats app iletişim hattından hemen benimle iletişime geçebilirsiniz...Kıdemli Ekip Müdürü ve Eğitmen


Seda OKUMUŞ


05324169509
253 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page